V Pokaz Gołębi Wysokolotnych

W pierwszą niedzielę lutego Południowo-Wschodni Klub Hodowców Gołębi Wysokolotnych zorganizował Pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna, V POKAZ GOŁĘBI WYSOKOLOTNYCH, imprezę podsumowującą sezon lotowy 2013. Jak co roku ekspozycja zawierała gołębie uczestniczące w lotach konkursowych, jak również gołębie ozdobne zaproszonych gości. Podczas pokazu zarząd Klubu, przy pomocy zaproszonych przedstawicieli władz samorządowych Pana Burmistrza Jerzego Paula i Pana Sołtysa Jana Pinderskiego, dokonał wręczenia nagród za wyniki w lotach konkursowych.

Przed pokazem, w sobotę, odbyła się impreza integracyjna, a wcześniej Nadzwyczajne Zebranie Członków Klubu. W trakcie zebrania przeprowadzono wybory uzupełniające do władz Klubu, omówiono i podsumowano rok 2013.
W ramach promocji, wzorem roku poprzedniego, wśród uczestników pokazu rozlosowano cztery gołębie uczestniczące w lotach konkursowych.

Zwiedzający mogli zrobić stosowne zakupy i uzyskać profesjonalną konsultację z zakresu profilaktyki zdrowotnej na stoisku lecznicy Eskulap. Odbyła się również autorska promocja Albumu Gołębi Rasowych Pana Zdzisława Jakubanis.

Jak co roku impreza w Sarzynie zgromadziła hodowców z różnych części kraju. Obecnie po powrocie do swych domów wymieniają swe opinie, spostrzeżenia i wrażenia:

http://deresz2.flog.pl/
http://robert73.flog.pl
http://radekg.flog.pl/
http://jurekmm.flog.pl/

Józef Płachta

Możesz również polubić…