Spotkanie podsumowujące sezon lotowy 2016r

W dniu 14.01.2017r w Restauracji „AGAWA”, zarząd P-WKHGW, pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna, zorganizował spotkanie podsumowujące sezon lotowy 2016r. W zebraniu wzięło udział 26 członków klubu, ponad to pięciu nowych hodowców wyraziło chęć wstąpienia w nasze szeregi, do Zarządu wpłynęły ich deklaracje członkowskie. Na zebraniu omówiono miniony rok działalności, podsumowano rywalizację lotową. W część kulminacyjnej zebrania uczestniczył przedstawiciel biura poselskiego Posła Jerzego Paula, Pan Piotr Kamiński, który odczytał list Posła Jerzego Paula skierowany do naszych hodowców.

Za uzyskane wyniki zostały wręczone puchary i pamiątkowe dyplomy. Tradycyjnie na wyróżnienie zasługuje aktywność i wyniki w lotach konkursowych Andrzeja Chyla. Andrzej jako jedyny wystartował w kat. MEGA MISTRZ KLUBU, uzyskując stadem 35szt. czas lotu 9h24’. Inny, również imponujący jego wynik, to lot w kat. SUPER MISTRZ KLUBU, stado 16szt tipplerów uzyskało czas lotu 14h02’. Andrzej Chyl z bardzo dobrym wynikiem wygrał również kat. „OPEN” i kat. „LOTNE TIPPLERY”. W kat. „LOTNE BUDAPESZTAŃSKIE” rywalizację w locie gołębi dorosłych wygrał Jerzy Olszak z czasem lotu 6h03’, a wlocie gołębi młodych zwyciężył Radosław Grandys z czasem lotu 7h30’. Kat. „GÓRNE ZAMOJSKIE” w locie gołębi dorosłych wygrywa debiutant Tadeusz Jaworski z czasem lotu 5h06’, w locie goł młodych zwyciężył Janusz Rak z czasem 5h10’. W locie młodych ”GÓRNYCH MURZYNÓW” wygrywa Józef Chabros z czasem 5h10’.

Po wręczeniu nagród odbyła się integracyjna impreza karnawałowa. W miłej atmosferze, przy różnych rytmach, impreza trwała do wczesnych godzin porannych.
Józef Płachta

Możesz również polubić…